AKTUÁLNĚ 

PF 2019

20.12.2018

Krásné prožití vánočních svátků, mnoho zdraví a pohody v nadcházejícím roce 2019 Vám všem přeje Knihovna Bystřice. Děkujeme Vám za spolupráci!

️V neděli 28. 10. 2018 proběhla v Bystřici oslava 100 let republiky. Na úvod slavnosti promluvila starostka obce, poté i místostarostka. Následovalo položení věnce k pomníku padlým za přítomnosti bystřických dobrovolných hasičů a Kyzivátovy dechové hudby.
Dále všichni občané sešli průvodem k lípě, kde proběhlo její zakopání na počest výročí. Na...

Drakiáda 2018

23.10.2018

Děkujeme všem účastníkům, kteří se zúčastnili drakiády. Dále děkujeme divákům, kteří se přišli podívat na dračí podívanou. Počasí nám přálo. Napočítali jsme celkem okolo 30-ti draků, což je rekord za poslední ročníky. O podzimním odpoledni se vyřádili jak děti tak i dospělí!

Děkujeme všem organizátorům, sponzorům (Obec Bystřice, Lékárna Trio Jičín), dále SDH Bystřice a Mysliveckému spolku Parůžek.

Jako každoročně i letos SDH Bystřice spolu společně s OÚ Bystřice uspořádala Hasičský výlet. Letošním cílem byl hrad Křivoklát, Vodní svět v Praze a návštěva Letiště Václava Havla v Praze. Zakončení celého výletu proběhlo v Poděbradech.