O KNIHOVNĚ

Několik málo slov o naší knihovně...

• Knihovna sídlí v budově Mateřské školy v Bystřici, kde v přízemí zaujímá samostatnou zrekonstruovanou třídu.
  • Zřizovatelem knihovny je Obec Bystřice.
  • Knihovna se podílí na kulturním životu obce. Spolupracuje s místní Mateřskou školou. Pro malé předškoláky připravuje program během celého roku.
  • Knihovna může nabídnout širokou škálu románů, povídek, detektivek a naučné literatury. Na své si přijdou děti, začínající čtenáři i dospělí.
  • Návštěvníci mohou čerpat jak ze stávajícího fondu knihovny, ale také samozřejmě z výměnného fondu Knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně, který je pravidelně aktualizován.
  • Čtenáři mohou využívat bezplatného přístupu na internet nebo o objednávku knih na přání.
  • Všechny služby jsou poskytovány zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Drakiáda 2017

15.10.2017

Jako každý rok na podzim, tak i letos se v Bystřici na letišti za novým kravínem konala Drakiáda. Všichni účastníci se usilovně snažili a taky proto se nad Bystřicí vznášelo mnoho draků všech barev a tvarů. Nechyběli i ostatní, kteří se přišli podívat na dračí podívanou a podpořit tak účastníky.